今後のコンサート

18 Aug 2020
モラヴィア・ブラスバンド
8:00 PM Velké nádvoří hradu Špilberk Špilberk 210/1, 662 24 Brno
23 Aug 2020
Opera gala orchestra
7:00 PM Brandýs nad labem

Program:

Opera gala

29 Aug 2020
フラデッツ・クラーロヴェー管弦楽団
7:00 PM Poděbrady

Program:

Ondřej Soukup' s music

6 Sep 2020
フラデッツ・クラーロヴェー管弦楽団
8:00 PM Kongresové centrum Praha

Program:

Harry Potter

https://boha.agency/concerts/

7 Sep 2020
プラハ放送交響楽団
6:00 PM V prostorách Anežského kláštera

Program:

Benjamin Britten: Prelude and Fugue for 18 Strings 

Benjamin Britten: Lachrymae 

Felix Mendelssohn-Bartholdy: Meeresstille und glückliche Fahrt, Op. 27 

Felix Mendelssohn-Bartholdy: Piano Concerto in G minor

 

Jitka Hosprová – viola

Jan Čmejla – piano

8 Sep 2020
フラデッツ・クラーロヴェー管弦楽団
7:30 PM Sál Filharmonie Hradec Králové
17 Sep 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
9:00 AM FDULS

Program:

Namaluj si hudbu!

17 Sep 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
2:30 PM FDULS

Program:

Namaluj si hudbu!

18 Sep 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
9:00 AM FDULS

Program:

Namaluj si hudbu!

18 Sep 2020
フラデッツ・クラーロヴェー管弦楽団
7:00 PM Kostelec nad Orlicí, děkanský kostel sv. Jiří

Program:

W.A.モーツァルト:交響曲35番

A.ドヴォルジャーク:交響曲9番

 

20 Sep 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
4:00 PM FDULS

Program:

Namaluj si hudbu!

23 Sep 2020
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Ostrava-Pustkovec Kostel sv. Cyrila a Metoděje
1 Oct 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Městská beseda, Plzeň

Program:

HAYDNOVY SLAVNOSTI / HAYDN CELEBRATIONS

Závěrečný koncert festivalu Haydnovy hudební slavnosti

 

Joseph Haydn: Koncert pro hoboj a orchestr C dur Hob. VIIg: C1 / Oboe concerto C  major Hob. VIIg: C1 

Antonín Rejcha: Introdukce a rondo pro lesní roh a smyčce / Introduction and Rondo for Horn and Strings    

Johannes Brahms: Symfonie č. 2 D dur, op. 73 / Symphony No. 2 D major, Op. 73    

 

Lukáš Pavlíček: hoboj / oboe

Zuzana Rzounková: lesní roh / french horn

 

 

 

9 Oct 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
6:00 PM Městská beseda, Plzeň

Program:

Světový den zraku s Lion´s Club Bohemia Plzeň 

 

 

10 Oct 2020
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

10 Oct 2020
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
8:00 PM České muzeum hudby

Program:

Muzejní noc

11 Oct 2020
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

21 Oct 2020
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Bystřice nad Pernštejnem Kulturní dům
24 Oct 2020
ブルノ・フィルハーモニー
10:30 AM Besední dům Komenského náměstí 534/8, Brno
24 Oct 2020
モラヴィア・ブラスバンド
7:30 PM Besední dům Brno

Program:

Gala with Zoltán Kiss

26 Oct 2020
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Dvořákova síň, Rudolfinum

Program:

Gala with Zoltán Kiss

27 Oct 2020
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Kongresové centrum Zlín

Program:

Gala with Zoltán Kiss

31 Oct 2020
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Jesus Christ Superstar

4 Nov 2020
カルリーン劇場
7:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v Akci

12 Nov 2020
北チェコ管弦楽団
7:00 PM Koncertní sál Dům Kultury Teplice

Program:

Antonín Dvořák: V přírodě, předehra, op. 91
Jiří Pauer: Koncert pro marimbu
Claude Debussy: Obrazy

19 Nov 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Městská beseda, Plzeň

Program:

Gustav Holst: Japonská suita / Japanese Suite

Antonín Dvořák: Koncert pro housle a orchestr a moll, op. 53 / Violin Concerto A minor, Op. 53

Antonín Dvořák: Symfonie č. 7 d moll, op. 70 / Symphony No. 7 D minor, Op. 70

 

Mayumi Kanagawa: housle / violin

20 Nov 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Sokolovna Kdyně

Program:

Gustav Holst: Japonská suita / Japanese Suite

Antonín Dvořák: Koncert pro housle a orchestr a moll, op. 53 / Violin Concerto A minor, Op. 53

Antonín Dvořák: Symfonie č. 7 d moll, op. 70 / Symphony No. 7 D minor, Op. 70

 

Mayumi Kanagawa: housle / violin

 

 

24 Nov 2020
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM Sál Pražské konzervatoře

Program:

B.Martinů: Serenáda č.2 

W.A.Mozart: Serenata Notturna D dur KV 239 

P.Haas:Studie

B.Britten: Simple Symphony no.4 

28 Nov 2020
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Rebelové

28 Nov 2020
カルリーン劇場
7:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Rebelové

29 Nov 2020
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Rebelové

2 Dec 2020
カルリーン劇場
7:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Rebelové

3 Dec 2020
カルリーン劇場
7:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Rebelové, premiéra

5 Dec 2020
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Besední dům Brno
9 Dec 2020
カルリーン劇場
7:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

11 Dec 2020
カルリーン劇場
7:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Lenegda jménem Holmes

13 Dec 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
6:00 PM Dům hudby, Plzeň

Program:

Muzikantská naděje

22 Dec 2020
ヤナーチェク・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Dům kultury města Ostravy

Program:

Arthur Honegger
Vánoční kantáta, H. 212

Jakub Jan Ryba
Česká mše vánoční

31 Dec 2020
パルドゥビツェ室内管弦楽団
4:00 PM Sukova síň Domu hudby

Program:

Silvestr concert

2021
12 Feb 2021
西ボヘミア交響楽団
7:00 PM Společenský dům Casino – Mariánské Lázně

Program:

W.A.Mozart: Divertimento K136
W.A.Mozart: Violin concerto G dur
P.I.Tchaikovsky: Serenade for strings op.48

Solo: Matteo Hager

4 Mar 2021
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Městská beseda, Plzeň

Program:

Bedřich Smetana: Má vlast

6 Mar 2021
ブルノ・フィルハーモニー
10:30 AM Besední dům Komenského náměstí 534/8, Brno
23 Mar 2021
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM České muzeum hudby

Program:

B.Bartók: Divertimento 

A.Copland: Clarinet concerto

26 Mar 2021
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM Sál Pražské konzervatoře

Program:

B.Bartók: Divertimento

A.Copland: Clarinet concerto

31 Mar 2021
マルティヌー・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Kongresové centrum Zlín

Program:

On the Wave

1 Apr 2021
マルティヌー・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Kongresové centrum Zlín

Program:

On the Wave

9 Apr 2021
西ボヘミア交響楽団
7:30 PM Společenský dům Casino – Mariánské Lázně

Program:

ZSO – 200                ANTONÍN DVOŘÁK – 180

 Antonín Dvořák:

Piano concerto g moll op. 33

Holoubek – Symphonic poem op. 110

Zlatý kolovrat – Symphonic poem op. 109

 

piano – Marek Kozák

22 Apr 2021
ヤナーチェク・フィルハーモニー管弦楽団
6:00 PM Dům kultury města Ostravy

Program:

Casey Cangelosi
Koncert pro marimbu a orchestr č. 2

Claude Debussy
První rapsodie pro klarinet a orchestr L. 116

Camille Saint-Saëns
Koncert pro violoncello a orchestr č. 1 a moll op. 33

Gustav Mahler
Rückertovy písně

Sergej Prokofjev
Koncert pro klavír a orchestr č. 1 Des dur op. 10

 

Anežka Nováková – marimba
Gabriela Matoušková – klarinet
Karolina Žáková – violoncello
Bella Adamová – mezzosoprán
Anna Gaálová – klavír

4 May 2021
ヤナーチェク・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Gong, Dolní Vítkovice

Program:

Up end Down Symphony

Cirk La Putyka

5 May 2021
ヤナーチェク・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Gong, Dolní Vítkovice

Program:

Cirk La Putyka

Up End Down Symphony 2

20 May 2021
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Městská beseda, Plzeň

Program:

Zvuk Hollywoodu II / The Sound of Hollywood II

 

Karolína Kaňková: zpěv / singing

 

 

25 May 2021
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM Sál Pražské konzervatoře
6 Jun 2021
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
4:30 PM Český rozhlas Plzeň

Program:

Filharmoníček a ztracená písnička je interaktivní hudebně-zábavný pořad pro děti ve věku 3–10 let. Kluk Filharmoníček jednoho rána zjistí, že se ze světa ztratila písnička o plzeňské věži, co převyšuje kopce, a vydá se ji hledat. Pomůže mu někdo? Najde ji? To se děti dozvědí v rozhlasovém studiu S1 Českého rozhlasu Plzeň.

 

Interactive musical-entertaining programme from the S1 Studio of Czech Radio Pilsen for children between 3 - 10 years. The Little Phil Harmonic finds out one morning, that the song about the Pilsen tower which overtops the hills has disappeared from the world. So he sets out on the journey to look for it. Who will help him with it and where will he find it in the end? 

 

Svatopluk Schuller, hlavní role / starring

Monika Schullerová, hlavní role / starring

VHRSTI, ilustrace / illustration

Markéta Čekanová, scénář / script  

Tomáš Ille, hudba / music 

 

 

20 Jun 2021
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
6:00 PM Dům hudby, Plzeň

Program:

Muzikantská naděje

過去のコンサート

8 Aug 2020
フラデッツ・クラーロヴェー管弦楽団
5:00 PM Městská hudební síň, Atrium, Hradec Králové

Program:

L.v .ベートーヴェン

序曲「エグモント」

 

E.グリーグ

「ペール・ギュント」第一組曲、第二組曲

 

F.メンデルスゾーン

「夏の夜の夢」組曲

 

1 Jul 2020
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM VIDA Moravian Science Centre Brno Křížkovského 554/12, 603 00 Brno

Program:

Zahajovací koncert projektu “Chytré prázdniny 2020”

4 Mar 2020
ブルノ・フィルハーモニー
8:00 PM Fórum Karlín

Program:

Mafia & Mafia II

27 Feb 2020
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM Pražská konzervatoř, Na rejdišti 1, Praha 1

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)

26 Feb 2020
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM České muzeum hudby, Praha

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)