今後のコンサート

23 Oct 2019
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Zlín - Kongresové centrum

Program:

GALAKONCERT s Gáborem Tarkövi

 

 

https://www.moraviabrassband.cz

24 Oct 2019
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Brno - Besední dům

Program:

GALAKONCERT s Gáborem Tarkövi

 

 

https://www.moraviabrassband.cz

26 Oct 2019
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci

27 Oct 2019
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
8:00 PM Katedrála svatého Víta, Pražský hrad

Program:

Josef Suk: Meditation on the Old Czech Chorale 'Svatý Václave' op.35a
Antonín Dvořák: Mazurek
Antonín Dvořák: Rondo
Josef Suk: Serenade for strings op.6

Václav Hudeček - housle
Jiří Bárta - violoncello

30 Oct 2019
ヤナーチェク・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Opava, kostel sv. Václava

Program:

Jacques Offenbach
Grand concerto pro violoncello a orchestr

Dmitrij Šostakovič
Symfonie č. 9 Es dur op. 70

 

Petr Nouzovský – violoncello

31 Oct 2019
シレジア歌劇場
7:00 PM Slezské divadlo v Opavě

Program:

C.m.v.Weber: 魔弾の射手

2 Nov 2019
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Jesus Christ Superstar

7 Nov 2019
フラデッツ・クラーロヴェー管弦楽団
7:00 PM Náchod, Městské divadlo Dr. Josefa Čížka

Program:

Bedřich Smetana
Scherzo z Triumfální symfonie E dur op. 6 B 92 T 59

Antonín Dvořák
Violoncellový koncert h moll op. 104 B 191

Antonín Dvořák
Symfonie č. 8 G dur op. 88 B 163

Michal Kaňka violoncello

13 Nov 2019
フラデッツ・クラーロヴェー管弦楽団
7:30 PM Sál Filharmonie Hradec Králové

Program:

Slavnostní koncert ke Dni boje za svobodu a demokracii a Mezinárodnímu dni studentstva.

František Škroup (arr. Otakar Jeremiáš, Václav Trojan)
Hymna česká

Karel Husa
Hudba pro Prahu 1968

Antonín Dvořák
Violoncellový koncert h moll op. 104 B 191

Petr Nouzovský violoncello

14 Nov 2019
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM České muzeum hudby, Praha

Program:

W.A.Mozart: Eine kleine Nachtmusik K.525 (18’) 
J.S.Bach: Doppelkonzert für zwei violinen d moll BWV 1043 (17')
J.Suk: Meditace na staročeský chorál ‘Svatý Václave’ (8')
E.Grieg: Fra Holbergs tid op.40 (20')

15 Nov 2019
カルリーン劇場
7:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci

16 Nov 2019
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci

17 Nov 2019
フラデッツ・クラーロヴェー管弦楽団
7:00 PM Mladá Boleslav, Bazilika Sboru českých bratří

Program:

Bedřich Smetana
Scherzo z Triumfální symfonie E dur op. 6 B 92 T 59

Antonín Dvořák
Klid [Klid lesa] pro violoncelllo a orchestr op. 68 č. 5 B 182

Antonín Dvořák
Rondo pro violoncello a orchestr g moll op. 94 B 181

Antonín Dvořák
Symfonie č. 8 G dur op. 88 B 163

Jiří Bárta violoncello

19 Nov 2019
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:30 PM Pražská konzervatoř, Na rejdišti 1 Praha 1

Program:

W.A.Mozart: Eine kleine Nachtmusik K.525 (18’) 
J.S.Bach: Doppelkonzert für zwei violinen d moll BWV 1043 (17')
J.Suk: Meditace na staročeský chorál ‘Svatý Václave’ (8')
E.Grieg: Fra Holbergs tid op.40 (20')

Václav Hudeček - housle
https://www.ticketportal.cz/event/Muj-vzor-setkani-studentu-s-osobnostm

23 Nov 2019
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

23 Nov 2019
カルリーン劇場
7:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

28 Nov 2019
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM KC Aldis, Hradec Králové

Program:

Film Music Tour

 

 

https://www.moraviabrassband.cz

29 Nov 2019
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Výstaviště Flora, Olomouc

Program:

Film Music Tour

 

https://www.moraviabrassband.cz

2 Dec 2019
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Sono Centrum, Brno

Program:

Film Music Tour

 

https://www.moraviabrassband.cz

3 Dec 2019
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Krušnohorské divadlo, Teplice

Program:

Film Music Tour

 

 

https://www.moraviabrassband.cz

4 Dec 2019
カルリーン劇場
7:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Jesus Christ Superstar

5 Dec 2019
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Divadlo Hybernia, Praha

Program:

Film music Tour

 

https://www.moraviabrassband.cz

11 Dec 2019
Epoque Orchestra & Ondřej G. Brzobohatý
8:00 PM Forum Karlín Praha

Program:

Ondřej G. Brzobohatý Show

12 Dec 2019
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM Pražská konzervatoř, Na rejdišti 1 Praha 1

Program:

W.A.Mozart: Eine kleine Nachtmusik K.525 (18’) 
J.S.Bach: Doppelkonzert für zwei violinen d moll BWV 1043 (17')
J.Suk: Meditace na staročeský chorál ‘Svatý Václave’ (8')
E.Grieg: Fra Holbergs tid op.40 (20')

17 Dec 2019
兵庫芸術文化センター管弦楽団
2:30 PM 兵庫県立芸術文化センター 大ホール

Program:

J.Williams: Star Wars, main theme
L.Anderson: Typewriter
N.Rimsky-Korskakov: Capriccio Espagnol
J.Sibelius: Finlandia

18 Dec 2019
兵庫芸術文化センター管弦楽団
10:00 AM 兵庫県立芸術文化センター 大ホール

Program:

J.Williams: Star Wars, main theme
L.Anderson: Typewriter
N.Rimsky-Korskakov: Capriccio Espagnol
J.Sibelius: Finlandia

18 Dec 2019
兵庫芸術文化センター管弦楽団
2:30 PM 兵庫県立芸術文化センター 大ホール

Program:

J.Williams: Star Wars, main theme
L.Anderson: Typewriter
N.Rimsky-Korskakov: Capriccio Espagnol
J.Sibelius: Finlandia

19 Dec 2019
兵庫芸術文化センター管弦楽団
10:00 AM 兵庫県立芸術文化センター 大ホール

Program:

J.Williams: Star Wars, main theme
L.Anderson: Typewriter
N.Rimsky-Korskakov: Capriccio Espagnol
J.Sibelius: Finlandia

19 Dec 2019
兵庫芸術文化センター管弦楽団
2:30 PM 兵庫県立芸術文化センター 大ホール

Program:

J.Williams: Star Wars, main theme
L.Anderson: Typewriter
N.Rimsky-Korskakov: Capriccio Espagnol
J.Sibelius: Finlandia

27 Dec 2019
カルリーン劇場
7:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci

28 Dec 2019
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci

31 Dec 2019
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

2020
16 Jan 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Měšťanská beseda, Pilsen
23 Jan 2020
ヤナーチェク・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Dům kultury města Ostravy

Program:

Josef Suk
Radúz a Mahulena – prolog

Ravi Shankar
Koncert pro sitár a orchestr – Raga Adana, III. věta

Guiseppe Puccini
Madame Butterfly – árie Un bel dì vedremo

Yuzo Toyama
Rapsodie pro orchestr

Bohuslav Martinů
Kouzelné noci  – Jarem nedotčená

Carl Nielsen
Aladinova suita – Tanec

Wolfgang A. Mozart
Únos ze serialu – předehra

Fazil Say
Symfonie Istanbul – Orientální noc

Maurice Ravel
Šeherezáda – Kouzelná flétna

Nikolaj Rimskij-Korsakov
Šeherezáda – Festival v Bagdádu

 

Veronika Holbová – soprán
Barbora Seidlová – moderátorka

26 Jan 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
5:00 PM Studio S1, Český rozhlas Plzeň

Program:

Muzikantská naděje

13 Feb 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
10:00 AM Měšťanská beseda, Pilsen

Program:

公開ゲネプロ

Jan Slimáček: オーケストラのための4つの間奏曲

Joseph Haydn: チェロ協奏曲第2番

Igor Stravinsky: 火の鳥 (1945年版組曲)

Václav Petr: violoncello

13 Feb 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Měšťanská beseda, Pilsen

Program:

Jan Slimáček: オーケストラのための4つの間奏曲

Joseph Haydn: チェロ協奏曲第2番

Igor Stravinsky: 火の鳥 (1945年版組曲)

Václav Petr: violoncello

20 Feb 2020
フラデッツ・クラーロヴェー管弦楽団
7:30 PM Sál Filharmonie Hradec Králové

Program:

Giovanni Gabrieli (ca 1554–1612)
Sacrae symphoniae (1597), výběr

Canzon septimi toni à 8 C 172
Canzon duodecimi toni à 8 C 174

Bohuslav Martinů (1890–1959)
Fresky Piera della Francesca pro velký orchestr H 352 (1955)

Petr Eben (1929–2007)
Varhanní koncert č. 1 – „Symphonia gregoriana“ (1954)

Eva Bublová varhany

22 Feb 2020
パルドゥビッツェ室内管弦楽団
4:00 PM ČSOB Pojišťovna aréna Pardubice

Program:

Hrajeme spolu za Pardubice

26 Feb 2020
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM České muzeum hudby, Praha

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)

27 Feb 2020
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM Pražská konzervatoř, Na rejdišti 1, Praha 1

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)

4 Mar 2020
ブルノ・フィルハーモニー
8:00 PM Fórum Karlín

Program:

Mafia & Mafia II

10 Mar 2020
ヤナーチェク・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Multifunční aula Gong
12 Mar 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Měšťanská beseda, Pilsen
22 Mar 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
4:30 PM ČRo - Studio 1, Pilsen

Program:

Filharmoníček a ztracená písnička

 

https://www.plzenskafilharmonie.cz/filharmonicek-a-ztracena-pisnicka-e117/

3 Apr 2020
西ボヘミア交響楽団
7:30 PM Společenský dům Casino – Mariánské Lázně

Program:

Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento D dur  KV 136
Wolfgang Amadeus Mozart: Violin concerto no. 3 G dur KV 216
Pyotr I. Tchaikovsky : Serenade for strings C dur op. 48

26 Apr 2020
シレジア歌劇場
7:00 PM Slezské divadlo Opava

Program:

Funny Girl (Premiera)

3 May 2020
ブルノ・フィルハーモニー
7:00 PM Janáčkové divadlo Brno
4 May 2020
ブルノ・フィルハーモニー
7:00 PM Konzerthaus, Wien
14 May 2020
プラハ室内管弦楽団
4:00 PM Rudolfinum, Dvořák Hall

Program:

プラハの春国際音楽コンクールクラリネット部門本選

20 May 2020
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM České muzeum hudby, Praha 1

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)

21 May 2020
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
7:00 PM Pražská konzervatoř, Na rejdišti 1, Praha 1

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)

26 May 2020
プラハ音楽院弦楽オーケストラ
3:00 PM Poděbrady

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)

7 Jun 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
4:30 PM FDULS, Pilsen
14 Jun 2020
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
5:00 PM Dům hudby, Pilsen

Program:

Muzikantská naděje

21 Jun 2020
モラヴィア・ブラスバンド
3:00 PM Kostel Povýšení sv.Kříže, Litomyšl

Program:

Smetanova Litomyšl

過去のコンサート

21 Oct 2019
モラヴィア・ブラスバンド
7:00 PM Rudolfinum - Dvořákova síň

Program:

GALAKONCERT s Gáborem Tarkövi

 

https://www.moraviabrassband.cz

17 Oct 2019
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
7:00 PM Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni

Program:

ビロード革命30周年記念演奏会

L.v .ベートーヴェン:エグモント序曲

J.ハヌシュ:プラハ夜想曲

A.ドヴォジャーク:わが故郷

 

Svatopluk Schuller, průvodní slovo

Vendula Příhodová: sólo zpěv

 

11 Oct 2019
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
6:00 PM Měšťanská beseda, Pilsen
6 Oct 2019
ピルゼン・フィルハーモニー管弦楽団
4:30 PM ČRo - Studio 1, Pilsen

Program:

V šapitó, maringotce a pod všemi slunci světa

https://www.plzenskafilharmonie.cz/v-sapit-maringotce-a-pod-vsemi-slunci-sveta-e116/

29 Sep 2019
カルリーン劇場
3:00 PM Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes