Nejbližší koncerty

11 Pro 2019
Epoque Orchestra & Ondřej G. Brzobohatý
20:00 Forum Karlín Praha

Program:

Ondřej G. Brzobohatý Show

12 Pro 2019
Smyčcový orchestr Pražské konzervatoře
19:00 Pražská konzervatoř, Na rejdišti 1 Praha 1

Program:

W.A.Mozart: Eine kleine Nachtmusik K.525 (18’) 
J.S.Bach: Doppelkonzert für zwei violinen d moll BWV 1043 (17')
J.Suk: Meditace na staročeský chorál ‘Svatý Václave’ (8')
E.Grieg: Fra Holbergs tid op.40 (20')

17 Pro 2019
Hyogo PAC Orchestra
14:30 兵庫県立芸術文化センター 大ホール

Program:

J.Williams: Star Wars, main theme
L.Anderson: Typewriter
N.Rimsky-Korskakov: Capriccio Espagnol
J.Sibelius: Finlandia

18 Pro 2019
Hyogo PAC Orchestra
10:00 兵庫県立芸術文化センター 大ホール

Program:

J.Williams: Star Wars, main theme
L.Anderson: Typewriter
N.Rimsky-Korskakov: Capriccio Espagnol
J.Sibelius: Finlandia

18 Pro 2019
Hyogo PAC Orchestra
14:30 兵庫県立芸術文化センター 大ホール

Program:

J.Williams: Star Wars, main theme
L.Anderson: Typewriter
N.Rimsky-Korskakov: Capriccio Espagnol
J.Sibelius: Finlandia

19 Pro 2019
Hyogo PAC Orchestra
10:00 兵庫県立芸術文化センター 大ホール

Program:

J.Williams: Star Wars, main theme
L.Anderson: Typewriter
N.Rimsky-Korskakov: Capriccio Espagnol
J.Sibelius: Finlandia

19 Pro 2019
Hyogo PAC Orchestra
14:30 兵庫県立芸術文化センター 大ホール

Program:

J.Williams: Star Wars, main theme
L.Anderson: Typewriter
N.Rimsky-Korskakov: Capriccio Espagnol
J.Sibelius: Finlandia

27 Pro 2019
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci

29 Pro 2019
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci

31 Pro 2019
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

2020
16 Led 2020
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Pilsen
23 Led 2020
Janáčkova filharmonie Ostrava
19:00 Dům kultury města Ostravy

Program:

Josef Suk
Radúz a Mahulena – prolog

Ravi Shankar
Koncert pro sitár a orchestr – Raga Adana, III. věta

Guiseppe Puccini
Madame Butterfly – árie Un bel dì vedremo

Yuzo Toyama
Rapsodie pro orchestr

Bohuslav Martinů
Kouzelné noci  – Jarem nedotčená

Carl Nielsen
Aladinova suita – Tanec

Wolfgang A. Mozart
Únos ze serialu – předehra

Fazil Say
Symfonie Istanbul – Orientální noc

Maurice Ravel
Šeherezáda – Kouzelná flétna

Nikolaj Rimskij-Korsakov
Šeherezáda – Festival v Bagdádu

 

Veronika Holbová – soprán
Barbora Seidlová – moderátorka

26 Led 2020
Plzeňská filharmonie
17:00 Dům hudby, Plzeň

Program:

Muzikantská naděje

31 Led 2020
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda Jménem Holmes

1 Úno 2020
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda Jménem Holmes

1 Úno 2020
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda Jménem Holmes

8 Úno 2020
Komorní filharmonie Pardubice
16:00 ČSOB Pojišťovna aréna Pardubice

Program:

Hrajeme spolu za Pardubice

13 Úno 2020
Plzeňská filharmonie
10:00 Měšťanská beseda, Pilsen

Program:

Veřejná generálka

Jan Slimáček: Quattro intermezzi per orchestra

Joseph Haydn: Koncert pro violoncello a orchestr č. 2 D dur

Igor Stravinskij: Pták Ohnivák, suita (verze 1945)

Václav Petr: violoncello

13 Úno 2020
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Pilsen

Program:

Jan Slimáček: Quattro intermezzi per orchestra

Joseph Haydn: Koncert pro violoncello a orchestr č. 2 D dur

Igor Stravinskij: Pták Ohnivák, suita (verze 1945)

Václav Petr: violoncello

20 Úno 2020
Filharmonie Hradec Králové
19:30 Sál Filharmonie Hradec Králové

Program:

Giovanni Gabrieli (ca 1554–1612)
Sacrae symphoniae (1597), výběr

Canzon septimi toni à 8 C 172
Canzon duodecimi toni à 8 C 174

Bohuslav Martinů (1890–1959)
Fresky Piera della Francesca pro velký orchestr H 352 (1955)

Petr Eben (1929–2007)
Varhanní koncert č. 1 – „Symphonia gregoriana“ (1954)

Eva Bublová varhany

23 Úno 2020
Symfonický orchesr Českého rozhlasu
19:00 Fórum Karlín

Program:

Star wars

24 Úno 2020
Komorní filharmonie Pardubice
19:00 Kostel sv.Šimona a Judy
26 Úno 2020
Smyčcový orchestr Pražské konzervatoře
19:00 České muzeum hudby, Praha

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)

27 Úno 2020
Smyčcový orchestr Pražské konzervatoře
19:00 Pražská konzervatoř, Na rejdišti 1, Praha 1

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)

4 Bře 2020
Filharmonie Brno
20:00 Fórum Karlín

Program:

Mafia & Mafia II

10 Bře 2020
Janáčkova filharmonie Ostrava
19:00 Multifunční aula Gong
12 Bře 2020
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Pilsen
13 Bře 2020
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda Jménem Holmes

14 Bře 2020
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda Jménem Holmes

18 Bře 2020
Smyčcový orchestr Pražské konzervatoře
19:00 Koncertní sál Pražské konzervatoře

Program:

Mozart Concerto for 2 pianos in E-flat Major, K.365

Martin Kasík, Ivo Kahánek - piano

22 Bře 2020
Plzeňská filharmonie
16:30 ČRo - Studio 1, Pilsen

Program:

Filharmoníček a ztracená písnička

 

https://www.plzenskafilharmonie.cz/filharmonicek-a-ztracena-pisnicka-e117/

27 Bře 2020
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Jesus Christ Superstar

28 Bře 2020
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Jesus Christ Superstar

3 Dub 2020
Západočeský symfonický orchestr Mariánské Lázně
19:30 Společenský dům Casino – Mariánské Lázně

Program:

Abonentní koncert ABO K5

Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento D dur pro smyčce KV 136
Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro housle č. 3 G dur KV 216
Petr Iljič Čajkovskij: Serenáda pro smyčce C dur op. 48

 sólo: vítěz Akademie Václava Hudečka 2019

26 Dub 2020
Slezské divadlo Opava
19:00 Slezské divadlo Opava

Program:

Funny Girl (Premiera)

29 Dub 2020
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci 

3 Kvě 2020
Filharmonie Brno
19:00 Janáčkové divadlo Brno
4 Kvě 2020
Filharmonie Brno
19:00 Konzerthaus, Wien
9 Kvě 2020
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

10 Kvě 2020
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

14 Kvě 2020
PKF - Prague Philharmonia
16:00 Rudolfinum, Dvořák Hall

Program:

Finální kolo soutěže Pražské Jaro 

20 Kvě 2020
Smyčcový orchestr Pražské konzervatoře
19:00 České muzeum hudby, Praha 1

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)

21 Kvě 2020
Smyčcový orchestr Pražské konzervatoře
19:00 Pražská konzervatoř, Na rejdišti 1, Praha 1

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)

23 Kvě 2020
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci

26 Kvě 2020
Smyčcový orchestr Pražské konzervatoře
15:00 Poděbrady

Program:

F.Bridge: Sally on our Alley, Cherry ripe (7')
J.Suk: Serenáda op.6  (30’)

29 Kvě 2020
Západočeský symfonický orchestr Mariánské Lázně
19:00 Společenský dům Casino – Mariánské Lázně

Program:

Franz Lehár Gala

30 Kvě 2020
Západočeský symfonický orchestr Mariánské Lázně
19:00 Nádvoří Svaté Hory

Program:

Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram

12 Čvn 2020
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci

14 Čvn 2020
Plzeňská filharmonie
17:00 Dům hudby, Pilsen

Program:

Muzikantská naděje

21 Čvn 2020
Moravia Brass Band
15:00 Kostel Povýšení sv.Kříže, Litomyšl

Program:

Smetanova Litomyšl

Minulé koncerty

5 Pro 2019
Moravia Brass Band
19:00 Divadlo Hybernia, Praha

Program:

Film music Tour

 

https://www.moraviabrassband.cz

4 Pro 2019
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Jesus Christ Superstar

3 Pro 2019
Moravia Brass Band
19:00 Krušnohorské divadlo, Teplice

Program:

Film Music Tour

 

 

https://www.moraviabrassband.cz

2 Pro 2019
Moravia Brass Band
19:00 Sono Centrum, Brno

Program:

Film Music Tour

 

https://www.moraviabrassband.cz

29 Lis 2019
Moravia Brass Band
19:00 Výstaviště Flora, Olomouc

Program:

Film Music Tour

 

https://www.moraviabrassband.cz