Nejbližší koncerty

6 Bře 2024
Plzeňská filharmonie
19:30 Klatovy, Stálá divadelní scéna

Program:

Bedřich Smetana: Má vlast

7 Bře 2024
Plzeňská filharmonie
10:00 Měšťanská beseda, Plzeň

Program:

Bedřich Smetana: Má vlast (výběr)

7 Bře 2024
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Plzeň

Program:

Bedřich Smetana: Má vlast 

8 Bře 2024
Plzeňská filharmonie
10:00 Kdyně

Program:

Bedřich Smetana: Má vlast (výběr)

8 Bře 2024
Plzeňská filharmonie
18:00 Kdyně

Program:

Bedřich Smetana: Má vlast 

9 Bře 2024
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

The Body Guard

9 Bře 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

The Body Guard

14 Bře 2024
Filharmonie Brno
10:00 Besední dům, Brno

Program:

LEPO SUMERA Hudba pro komorní orchestr

JOSEF MYSLIVEČEK Flétnový koncert D dur

WOLFGANG AMADEUS MOZART Don Giovanni předehra k opeře KV 527

PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ Suita č. 4 G dur op. 61 „Mozartiana“

 

Martina Venc Matušínská flétna

14 Bře 2024
Filharmonie Brno
19:00 Besední dům, Brno

Program:

LEPO SUMERA Hudba pro komorní orchestr

JOSEF MYSLIVEČEK Flétnový koncert D dur

WOLFGANG AMADEUS MOZART Don Giovanni předehra k opeře KV 527

PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ Suita č. 4 G dur op. 61 „Mozartiana“

 

Martina Venc Matušínská flétna

15 Bře 2024
Filharmonie Brno
19:00 Besední dům, Brno

Program:

LEPO SUMERA Hudba pro komorní orchestr

JOSEF MYSLIVEČEK Flétnový koncert D dur

WOLFGANG AMADEUS MOZART Don Giovanni předehra k opeře KV 527

PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ Suita č. 4 G dur op. 61 „Mozartiana“

 

Martina Venc Matušínská flétna

3 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
08:45 Studio S1, Čro Plzeň

Program:

To byste nevěřila, co má Mistr nejraději

3 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
10:30 Studio S1, Čro Plzeň

Program:

To byste nevěřila, co má Mistr nejraději

4 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
08:45 Studio S1, Čro Plzeň

Program:

To byste nevěřila, co má Mistr nejraději

4 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
10:30 Studio S1, Čro Plzeň

Program:

To byste nevěřila, co má Mistr nejraději

5 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
08:45 Studio S1, Čro Plzeň

Program:

To byste nevěřila, co má Mistr nejraději

5 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
10:30 Studio S1, Čro Plzeň

Program:

To byste nevěřila, co má Mistr nejraději

7 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
16:30 Studio S1, Čro Plzeň

Program:

To byste nevěřila, co má Mistr nejraději

10 Dub 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

The Body Guard

11 Dub 2024
Severočeská filharmonie Teplice
19:00 Koncertní sál Domu kultury Teplice

Program:

Hans Werner Henze: I sentimenti di C.P.E. Bach pro flétnu, harfu a smyčce

Maurice Ravel: Introdukce a Allegro pro harfu a orchestr

Carl Philipp Emanuel Bach: Koncert pro flétnu, smyčcový orchestr a cembalo A dur, Wq. 168

Franz Schubert: Symfonie č. 5 B dur, D 485

 

Petr Pomkla  flétna

Kateřina Englichová  harfa

13 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
17:00 Chrást

Program:

Projekt 'Muzikantská naděje'

14 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
17:00 Klatovy

Program:

Projekt 'Muzikantská naděje'

18 Dub 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Rebelové

19 Dub 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Rebelové

20 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
17:00 Sušice, Smetanova síň

Program:

Projekt 'Muzikantská naděje'

21 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
17:00 Dům hudby, Plzeň

Program:

Projekt 'Muzikantská naděje'

24 Dub 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda Jménem Holmes

25 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
10:00 Měšťanská beseda, Plzeň

Program:

Antonín Dvořák: Symfonie č.8

25 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Plzeň

Program:

Karel Sodomka: 4 pochody pro 4 hráče na bicí nástroje
Karel Pexidr: Koncert pro violoncello a orchestr
Antonín Dvořák: Symfonie č.8

Petr Nouzovský: violoncello

26 Dub 2024
Národní divadlo moravskoslezské
18:00 Divadlo Antonína Dvořáka, Ostrava

Program:

Labutí Jezero

27 Dub 2024
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda Jménem Holmes

27 Dub 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda Jménem Holmes

28 Dub 2024
Plzeňská filharmonie
17:00 Blovice

Program:

Projekt 'Muzikantská naděje'

30 Dub 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

3 Kvě 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

4 Kvě 2024
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

4 Kvě 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

9 Kvě 2024
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Plzeň

Program:

Miklós Rózsa: Violový koncert
Gustav Mahler: Symfonie č.1

Dana Zemtsov (viola) 

https://www.plzenskafilharmonie.cz/titan-iwasaki-e340/

11 Kvě 2024
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

The Bodyguard

11 Kvě 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

The Bodyguard

13 Kvě 2024
Plzeňská filharmonie
18:00 Rudolfinum
15 Kvě 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Jesus Christ Superstar

16 Kvě 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Jesus Christ Superstar

19 Kvě 2024
Moravia Brass Band
19:30 Anežský klášter

Program:

MHF Pražské Járo

https://festival.cz/koncerty/springteen/

23 Kvě 2024
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Plzeň
24 Kvě 2024
Plzeňská filharmonie
17:00 Domažlice

Program:

Projekt 'Muzikantská naděje'

25 Kvě 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Slunce, Seno, Jahody!

25 Kvě 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Slunce, Seno, Jahody!

28 Kvě 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

29 Kvě 2024
Plzeňská filharmonie
19:00 Katedrála sv. Bartoloměje

Program:

Antonín Dvořák: Biblické písně op.99
Bohuslav Martinů: Polní mše

Roman Janál (bariton)
VUS UK

https://www.plzenskafilharmonie.cz/hold-kardinalu-josefu-beranovi-e281/

2 Čvn 2024
Plzeňská filharmonie
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

2 Čvn 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

5 Čvn 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

The Bodyguard

6 Čvn 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

The Bodyguard

7 Čvn 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

The Bodyguard

12 Čvn 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

13 Čvn 2024
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Plzeň

Program:

Alexander Glazunov: Koncert pro housle a orchestr
Sergej Prokofjev: Symfonie č. 5 B dur, op. 100

Andrea Cicalese: housle 

https://www.plzenskafilharmonie.cz/josef-spacek-plzenska-filharmonie-e330/

14 Čvn 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

15 Čvn 2024
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

15 Čvn 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

22 Čvn 2024
Plzeňská filharmonie
17:00 Zámecký park v Křimicích

Program:

Antonín Dvořák: Slavnostní pochod, op. 54

Albert Franz Doppler: Maďarská pastorální fantazie pro flétnu a orchestr, op. 26

Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 5 c moll, op. 67 „Osudová”

Jakub Klögner: flétna

https://www.plzenskafilharmonie.cz/zamek-v-promenach-casu-e282/

Minulé koncerty

1 Bře 2024
Janáčkova filharmonie Ostrava
18:00 Gong, Dolní Vítkovice
29 Úno 2024
Janáčkova filharmonie Ostrava
18:00 Gong, Dolní Vítkovice
24 Úno 2024
Plzeňská filharmonie
19:30 Frankfurt: Alte Oper

Program:

The Sound of Morricone

22 Úno 2024
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Anděl Páně

18 Úno 2024
Plzeňská filharmonie
15:00 München: Isarphilharmonie

Program:

The Sound of Morricone