Nejbližší koncerty

7 Úno 2023
Divadlo F.X.Šaldy Liberec
19:00 Divadlo F.X.Šaldy Liberec

Program:

Petr Iljič Čajkovskij: Koncert pro housle a orchestr D dur, op. 35

Dmitrij Šostakovič: Symfonie č. 10 e moll, op. 93

 Housle: Daniel Matejča

https://www.saldovo-divadlo.cz/program/detail-predstaveni/r/4852/symfonicky-koncert-unor-23

8 Úno 2023
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Plzeň
16 Úno 2023
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Plzeň

Program:

György Ligeti: Concert Romanesc 

Benjamin Britten: Serenáda pro tenor, lesní roh a smyčce, op. 31

Ludvig van Beethoven: Symfonie č. 5 c moll, op. 67 "Osudová"

 

 Martin Šrejma: tenor

Zuzana Rzounková: lesní roh 

17 Úno 2023
Plzeňská filharmonie
19:30 Klatovy, Stálá divadelní scéna

Program:

György Ligeti: Concert Romanesc 

Benjamin Britten: Serenáda pro tenor, lesní roh a smyčce, op. 31

Ludvig van Beethoven: Symfonie č. 5 c moll, op. 67 "Osudová"

 

 Martin Šrejma: tenor

Zuzana Rzounková: lesní roh 

18 Úno 2023
Plzeňská filharmonie
19:30 München: Isarphilharmonie
19 Úno 2023
Plzeňská filharmonie
19:30 München: Isarphilharmonie
21 Úno 2023
Smyčcový orchestr Pražské konzervatoře
19:00 České muzeum hudby
23 Úno 2023
Plzeňská filharmonie
19:30 Stuttgart: Liederhalle Beethovensaal
28 Úno 2023
Smyčcový orchestr Pražské konzervatoře
19:00 Sál Pražské konzervatoře
1 Bře 2023
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

2 Bře 2023
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

11 Bře 2023
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Slunce, Seno, Jahody

11 Bře 2023
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Slunce, Seno, Jahody

12 Bře 2023
Plzeňská filharmonie
17:00 Měšťanská beseda, Plzeň
14 Bře 2023
Janáčkova filharmonie Ostrava
18:00 Gong, Dolní Vítkovice
15 Bře 2023
Janáčkova filharmonie Ostrava
18:00 Gong, Dolní Vítkovice
17 Bře 2023
Plzeňská filharmonie
09:30 Měšťanská beseda, Plzeň
17 Bře 2023
Plzeňská filharmonie
11:30 Měšťanská beseda, Plzeň
18 Bře 2023
Plzeňská filharmonie
19:30 Wien: Konzerthaus
24 Bře 2023
Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina
19:00 Sala Koncertowa Filh. Łódź Narutowicza 20/22 Łódź

Program:

Bartók Béla: Két kép
Mieczysław Weinberg: Violoncellový koncert op. 43
Josef Suk: Praga

Sólo: Maciej Kułakowski 

 

https://filharmonia.lodz.pl/pl/wydarzenia/koncert-symfoniczny-233?month=2023-03&fbclid=IwAR2iD7V1pTcWEkI5VOhLx00fYtrArFyEFav-hgbik263V7w9IMZC7rZlcPw

29 Bře 2023
Plzeňská filharmonie
19:30 Berlin: Philharmonie
6 Dub 2023
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Plzeň

Program:

Antonín Dvořák: Stabat Mater 


Alžběta Poláčková: soprán

Vávlava Housková: alt

Václav Vallon: tenor

Pavel Švingr: bas

Petr Fiala: sbormistr

Český filharmonický sbor Brno

8 Dub 2023
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Slunce, Seno, Jahody

8 Dub 2023
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Slunce, Seno, Jahody

12 Dub 2023
Plzeňská filharmonie
10:00 Studio S1, Čro Plzeň

Program:

Vlastivědný písničkopis

13 Dub 2023
Plzeňská filharmonie
10:00 Studio S1, Čro Plzeň

Program:

Vlastivědný písničkopis

14 Dub 2023
Plzeňská filharmonie
10:00 Studio S1, Čro Plzeň

Program:

Vlastivědný písničkopis

16 Dub 2023
Plzeňská filharmonie
16:30 Studio S1, Čro Plzeň

Program:

Vlastivědný písničkopis

22 Dub 2023
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Jesus Christ Superstar

22 Dub 2023
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Jesus Christ Superstar

27 Dub 2023
ORQUESTA FILARMÓNICA DE MÁLAGA
20:00 TEATRO CERVANTES | ECHEGARAY DE MÁLAGA
28 Dub 2023
ORQUESTA FILARMÓNICA DE MÁLAGA
20:00 TEATRO CERVANTES | ECHEGARAY DE MÁLAGA
30 Dub 2023
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci

4 Kvě 2023
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Rebelové

5 Kvě 2023
Plzeňská filharmonie
17:00 Náměstí republiky, Plzeň
7 Kvě 2023
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Rebelové

11 Kvě 2023
Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín
19:00 Kongresové centrum Zlín

Program:

On the Wave

12 Kvě 2023
Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín
19:00 Kongresové centrum Zlín

Program:

On the Wave

19 Kvě 2023
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Sestra v akci

20 Kvě 2023
Plzeňská filharmonie
17:00 Pfarrkirche st. Nikolai, Luckau

Program:

F.Mendelssohn Bartholdy: Sen v noci svatojánské, Předehra
P.I.Čajkovskij: Variace na Rokokové téma
W.A.Mozart: Symfonie č.41

 

Marie-Elisabeth Hecker, Violoncello

27 Kvě 2023
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

27 Kvě 2023
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Legenda jménem Holmes

1 Čvn 2023
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Plzeň

Program:

Antonín Dvořák: Zlatý kolovrat, op. 109
Josef Suk: Fantazie pro housle a orchestr g moll, op. 24
Bohuslav Martinů: Symfonie č. 6 - „Symfonické fantazie”, H. 343

Jan Mráček: housle 

2 Čvn 2023
Plzeňská filharmonie
19:00 Kdyně

Program:

Antonín Dvořák: Zlatý kolovrat, op. 109
Josef Suk: Fantazie pro housle a orchestr g moll, op. 24
Bohuslav Martinů: Symfonie č. 6 - „Symfonické fantazie”, H. 343

Jan Mráček: housle 

3 Čvn 2023
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Bodyguard

3 Čvn 2023
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Bodyguard

4 Čvn 2023
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Bodyguard

8 Čvn 2023
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Plzeň

Program:

Frederick Delius: Při prvním volání kukačky na jaře
Maurice Ravel: Koncert pro klavír a orchestr G dur
Dmitrij Šostakovič: Symfonie č. 10 e moll, op. 93

Frank Braley: klavír 

11 Čvn 2023
Hudební divadlo Karlín
15:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Bodyguard

11 Čvn 2023
Hudební divadlo Karlín
19:00 Hudební divadlo Karlín

Program:

Bodyguard

Minulé koncerty

22 Led 2023
Plzeňská filharmonie
19:30 Frankfurt: Alte Oper
21 Led 2023
Plzeňská filharmonie
19:30 Nürnberg: Meistersingerhalle
19 Led 2023
Plzeňská filharmonie
19:00 Měšťanská beseda, Plzeň

Program:

Josef Mysliveček: Symfonie č. 1 D dur

Grazyna Bacewicz: Koncert pro housle a orchestr č. 3

Antonín Dvořák: Symfonie č. 7 d moll, op. 70

Mayumi Kanagawa: housle 

12 Led 2023
Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín
19:00 Kongresové centrum Zlín

Program:

S Čerty nejsou žerty

2022
31 Pro 2022
Plzeňská filharmonie
16:00 Měšťanská beseda, Plzeň