Upcoming concerts

4 Nov 2020
Pilsen Philharmonic Orchestra
9:00 AM FDULS

Program:

Namaluj si hudbu!

5 Nov 2020
Pilsen Philharmonic Orchestra
9:00 AM FDULS

Program:

Namaluj si hudbu!

6 Nov 2020
Pilsen Philharmonic Orchestra
9:00 AM FDULS

Program:

Namaluj si hudbu!

12 Nov 2020
North Czech Philharmonic Teplice
7:00 PM Koncertní sál Dům Kultury Teplice

Program:

Antonín Dvořák: V přírodě, předehra, op. 91
Jiří Pauer: Koncert pro marimbu
Claude Debussy: Obrazy

16 Nov 2020
Prague Radio Symphony Orchestra
6:00 PM V prostorách Anežského kláštera

Program:

Benjamin Britten: Prelude and Fugue for 18 Strings 

Benjamin Britten: Lachrymae 

Felix Mendelssohn-Bartholdy: Meeresstille und glückliche Fahrt, Op. 27 

Felix Mendelssohn-Bartholdy: Piano Concerto in G minor

 

Jitka Hosprová – viola

Jan Čmejla – piano

19 Nov 2020
Pilsen Philharmonic Orchestra
7:00 PM Městská beseda, Plzeň

Program:

Gustav Holst: Japonská suita / Japanese Suite

Antonín Dvořák: Koncert pro housle a orchestr a moll, op. 53 / Violin Concerto A minor, Op. 53

Antonín Dvořák: Symfonie č. 7 d moll, op. 70 / Symphony No. 7 D minor, Op. 70

 

Mayumi Kanagawa: housle / violin

20 Nov 2020
Pilsen Philharmonic Orchestra
7:00 PM Sokolovna Kdyně

Program:

Gustav Holst: Japonská suita / Japanese Suite

Antonín Dvořák: Koncert pro housle a orchestr a moll, op. 53 / Violin Concerto A minor, Op. 53

Antonín Dvořák: Symfonie č. 7 d moll, op. 70 / Symphony No. 7 D minor, Op. 70

 

Mayumi Kanagawa: housle / violin

 

 

24 Nov 2020
Prague Conservatoire String Orchestra
7:00 PM Sál Pražské konzervatoře

Program:

B.Martinů: Serenáda č.2 

W.A.Mozart: Serenata Notturna D dur KV 239 

P.Haas:Studie

B.Britten: Simple Symphony no.4 

5 Dec 2020
Moravia Brass Band
7:00 PM Besední dům Brno
13 Dec 2020
Pilsen Philharmonic Orchestra
6:00 PM Dům hudby, Plzeň

Program:

Muzikantská naděje

22 Dec 2020
Janáček Philharmonic Orchestra Ostrava
7:00 PM Dům kultury města Ostravy

Program:

Arthur Honegger
Vánoční kantáta, H. 212

Jakub Jan Ryba
Česká mše vánoční

31 Dec 2020
Czech chamber orchestra Pardubice
4:00 PM Sukova síň Domu hudby

Program:

Silvestr concert

2021
17 Jan 2021
Filharmonie Hradec Králové
8:00 PM Kongresové centrum Praha

Program:

Harry Potter

https://boha.agency/concerts/

12 Feb 2021
West Bohemian Symphonic Orchestra Mariánské Lázně
7:00 PM Společenský dům Casino – Mariánské Lázně

Program:

W.A.Mozart: Divertimento K136
W.A.Mozart: Violin concerto G dur
P.I.Tchaikovsky: Serenade for strings op.48

Solo: Matteo Hager

4 Mar 2021
Pilsen Philharmonic Orchestra
7:00 PM Městská beseda, Plzeň

Program:

 

Bedřich Smetana: Má vlast

 

6 Mar 2021
Brno Philharmonic
10:30 AM Besední dům Komenského náměstí 534/8, Brno
23 Mar 2021
Prague Conservatoire String Orchestra
7:00 PM České muzeum hudby

Program:

B.Bartók: Divertimento 

A.Copland: Clarinet concerto

26 Mar 2021
Prague Conservatoire String Orchestra
7:00 PM Sál Pražské konzervatoře

Program:

B.Bartók: Divertimento

A.Copland: Clarinet concerto

31 Mar 2021
Bohuslav Martinů Philharmonic Orchestra
7:00 PM Kongresové centrum Zlín

Program:

On the Wave

1 Apr 2021
Bohuslav Martinů Philharmonic Orchestra
7:00 PM Kongresové centrum Zlín

Program:

On the Wave

9 Apr 2021
West Bohemian Symphonic Orchestra Mariánské Lázně
7:30 PM Společenský dům Casino – Mariánské Lázně

Program:

ZSO – 200                ANTONÍN DVOŘÁK – 180

 Antonín Dvořák:

Piano concerto g moll op. 33

Holoubek – Symphonic poem op. 110

Zlatý kolovrat – Symphonic poem op. 109

 

piano – Marek Kozák

22 Apr 2021
Janáček Philharmonic Orchestra Ostrava
6:00 PM Dům kultury města Ostravy

Program:

Casey Cangelosi
Koncert pro marimbu a orchestr č. 2

Claude Debussy
První rapsodie pro klarinet a orchestr L. 116

Camille Saint-Saëns
Koncert pro violoncello a orchestr č. 1 a moll op. 33

Gustav Mahler
Rückertovy písně

Sergej Prokofjev
Koncert pro klavír a orchestr č. 1 Des dur op. 10

 

Anežka Nováková – marimba
Gabriela Matoušková – klarinet
Karolina Žáková – violoncello
Bella Adamová – mezzosoprán
Anna Gaálová – klavír

4 May 2021
Janáček Philharmonic Orchestra Ostrava
7:00 PM Gong, Dolní Vítkovice

Program:

Up end Down Symphony

Cirk La Putyka

5 May 2021
Janáček Philharmonic Orchestra Ostrava
7:00 PM Gong, Dolní Vítkovice

Program:

Cirk La Putyka

Up End Down Symphony 2

20 May 2021
Pilsen Philharmonic Orchestra
7:00 PM Městská beseda, Plzeň

Program:

Zvuk Hollywoodu II / The Sound of Hollywood II

 

Karolína Kaňková: zpěv / singing

 

 

25 May 2021
Prague Conservatoire String Orchestra
7:00 PM Sál Pražské konzervatoře
6 Jun 2021
Pilsen Philharmonic Orchestra
4:30 PM Český rozhlas Plzeň

Program:

Filharmoníček a ztracená písnička je interaktivní hudebně-zábavný pořad pro děti ve věku 3–10 let. Kluk Filharmoníček jednoho rána zjistí, že se ze světa ztratila písnička o plzeňské věži, co převyšuje kopce, a vydá se ji hledat. Pomůže mu někdo? Najde ji? To se děti dozvědí v rozhlasovém studiu S1 Českého rozhlasu Plzeň.

 

Interactive musical-entertaining programme from the S1 Studio of Czech Radio Pilsen for children between 3 - 10 years. The Little Phil Harmonic finds out one morning, that the song about the Pilsen tower which overtops the hills has disappeared from the world. So he sets out on the journey to look for it. Who will help him with it and where will he find it in the end? 

 

Svatopluk Schuller, hlavní role / starring

Monika Schullerová, hlavní role / starring

VHRSTI, ilustrace / illustration

Markéta Čekanová, scénář / script  

Tomáš Ille, hudba / music 

 

 

20 Jun 2021
Pilsen Philharmonic Orchestra
6:00 PM Dům hudby, Plzeň

Program:

Muzikantská naděje

Past concerts

1 Oct 2020
Pilsen Philharmonic Orchestra
7:00 PM Městská beseda, Plzeň

Program:

HAYDNOVY SLAVNOSTI / HAYDN CELEBRATIONS

Závěrečný koncert festivalu Haydnovy hudební slavnosti

 

 

Joseph Haydn: Koncert pro hoboj a orchestr C dur Hob. VIIg: C1 / Oboe concerto C  major Hob. VIIg: C1 

Antonín Rejcha: Introdukce a rondo pro lesní roh a smyčce / Introduction and Rondo for Horn and Strings    

Johannes Brahms: Symfonie č. 2 D dur, op. 73 / Symphony No. 2 D major, Op. 73    

 

Lukáš Pavlíček: hoboj / oboe

Zuzana Rzounková: lesní roh / french horn

 

 

23 Sep 2020
Moravia Brass Band
7:00 PM Ostrava-Pustkovec Kostel sv. Cyrila a Metoděje
20 Sep 2020
Pilsen Philharmonic Orchestra
4:00 PM FDULS

Program:

Namaluj si hudbu!

18 Sep 2020
Filharmonie Hradec Králové
7:00 PM Kostelec nad Orlicí, děkanský kostel sv. Jiří

Program:

Hudební festival F. I. Tůmy

Wolfgang Amadeus Mozart
Symfonie č. 35 D dur K 385 – „Haffnerova“

Antonín Dvořák
Symfonie č. 9 e moll op. 95 B 178 – „Z Nového světa“

 

17 Sep 2020
Pilsen Philharmonic Orchestra
9:00 AM FDULS

Program:

Namaluj si hudbu!