Nejbližší koncerty
Program:
To byste nevěřila, co má Mistr nejraději
Program:
To byste nevěřila, co má Mistr nejraději
Program:
To byste nevěřila, co má Mistr nejraději
Program:
To byste nevěřila, co má Mistr nejraději
Program:
To byste nevěřila, co má Mistr nejraději
Program:
To byste nevěřila, co má Mistr nejraději
Program:
To byste nevěřila, co má Mistr nejraději
Program:
The Body Guard
Program:
Hans Werner Henze: I sentimenti di C.P.E. Bach pro flétnu, harfu a smyčce
Maurice Ravel: Introdukce a Allegro pro harfu a orchestr
Carl Philipp Emanuel Bach: Koncert pro flétnu, smyčcový orchestr a cembalo A dur, Wq. 168
Franz Schubert: Symfonie č. 5 B dur, D 485
Petr Pomkla flétna
Kateřina Englichová harfa
Program:
Projekt 'Muzikantská naděje'
Program:
Projekt 'Muzikantská naděje'
Program:
Rebelové
Program:
Rebelové
Program:
Projekt 'Muzikantská naděje'
Program:
Projekt 'Muzikantská naděje'
Program:
Josef Suk: Symfonie č.1
Program:
Karel Sodomka: 4 pochody pro 4 hráče na bicí nástroje
Karel Pexidr: Koncert pro violoncello a orchestr
Josef Suk: Symfonie č.1
Petr Nouzovský: violoncello
Program:
Labutí Jezero
Program:
Legenda Jménem Holmes
Program:
Legenda Jménem Holmes
Program:
Projekt 'Muzikantská naděje'
Program:
Anděl Páně
Program:
Anděl Páně
Program:
Anděl Páně
Program:
Miklós Rózsa: Violový koncert
Gustav Mahler: Symfonie č.1
Dana Zemtsov (viola)
https://www.plzenskafilharmonie.cz/titan-iwasaki-e340/
Program:
The Bodyguard
Program:
The Bodyguard
Program:
MHF Pražské Jaro
https://festival.cz/koncerty/finale-souteze-lesni-roh/
Program:
Jesus Christ Superstar
Program:
Jesus Christ Superstar
Program:
MHF Pražské Járo
https://festival.cz/koncerty/springteen/
Program:
Projekt 'Muzikantská naděje'
Program:
Slunce, Seno, Jahody!
Program:
Slunce, Seno, Jahody!
Program:
Anděl Páně
Program:
Antonín Dvořák: Biblické písně op.99
Bohuslav Martinů: Polní mše
Roman Janál (bariton)
VUS UK
https://www.plzenskafilharmonie.cz/hold-kardinalu-josefu-beranovi-e281/
Program:
Anděl Páně
Program:
Anděl Páně
Program:
The Bodyguard
Program:
The Bodyguard
Program:
The Bodyguard
Program:
Anděl Páně
Program:
Alexander Glazunov: Koncert pro housle a orchestr
Sergej Prokofjev: Symfonie č. 5 B dur, op. 100
Andrea Cicalese: housle
https://www.plzenskafilharmonie.cz/josef-spacek-plzenska-filharmonie-e330/
Program:
Anděl Páně
Program:
Anděl Páně
Program:
Anděl Páně
Program:
Antonín Dvořák: Slavnostní pochod, op. 54
Albert Franz Doppler: Maďarská pastorální fantazie pro flétnu a orchestr, op. 26
Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 5 c moll, op. 67 „Osudová”
Jakub Klögner: flétna
https://www.plzenskafilharmonie.cz/zamek-v-promenach-casu-e282/
Minulé koncerty
Program:
LEPO SUMERA Hudba pro komorní orchestr
JOSEF MYSLIVEČEK Flétnový koncert D dur
WOLFGANG AMADEUS MOZART Don Giovanni předehra k opeře KV 527
PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ Suita č. 4 G dur op. 61 „Mozartiana“
Martina Venc Matušínská flétna
Program:
LEPO SUMERA Hudba pro komorní orchestr
JOSEF MYSLIVEČEK Flétnový koncert D dur
WOLFGANG AMADEUS MOZART Don Giovanni předehra k opeře KV 527
PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ Suita č. 4 G dur op. 61 „Mozartiana“
Martina Venc Matušínská flétna
Program:
LEPO SUMERA Hudba pro komorní orchestr
JOSEF MYSLIVEČEK Flétnový koncert D dur
WOLFGANG AMADEUS MOZART Don Giovanni předehra k opeře KV 527
PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ Suita č. 4 G dur op. 61 „Mozartiana“
Martina Venc Matušínská flétna
Program:
The Body Guard
Program:
The Body Guard